Vodkatini

Vodkatini to ogier w bardzo nowoczesnym typie, szlachetny, w długich liniach. Szybki i zwinny, o bardzo dobrej technice skoku, w tym w szczególności „szybki przodem”.

Ojcem naszego ogiera jest wschodzaca gwiazda hanoweru – Viscerado (Viscount x Raphael) urodzony w 2013roku. Jego obecnym jezdzcem jest Marco Kutscher, który udanie rozpoczał na nim starty w konkursach 145cm. Viscerado w wieku 4 lat wygrał kwalifikacje do Mistrzostw Hanoweru koni skokowych pod wodzą swojego jeźdźca Christophera Dittmanna z wynikiem 8,8 z powodu niemal perfekcyjnego galopu, ekstrawaganckich możliwościi i doskonałego wyczucia rytmu. W finale para ta wykonała niemal perfekcyjną rundę. Tylko z powodu małej winy czasowej przeoczył pierwsze miejsce i został wicemistrzem. Ale wkrótce kolejne zwycięstwo przypadło Viscerado. Zdominował swój 50-dniowy test w Neustadt Dosse z końcowym wynikiem 9,19 z naciskiem na skoki. Zaprezentował fantastyczny galop pod górę i doskonałe technike skoku (9.0) oraz az 9,5 za nastawienie do pracy, jezdność i mozliwości. Sędziowie docenili ogólne wrażenie tego prawdziwego sportowca doskonałymi 10 punktami.

Matka ogiera VODKATINI to hanowerska Geranie , córka hanowerskiego ogiera roku – zasłużonego GRAF TOP. Druga matka to z kolei córka kolejnej światowej gwiazdy – ogiera CONTENDRO I. Ten niesamowity dziedziczny potencjał linii macierzystej w połączeniu z Viscerado doprowadził do powstania VODKATINI – ogiera.

Doskonały serwis, sprawna i bezproblemowa wysylka – kurierem lub pociagiem. Nasienie bardzo dobrej jakości. Wysyłka nasienia bez ograniczen ilościowych w roku 2023 .
Zapraszamy do stanówki!

Rasa:

Hanowerska

Hodowla:

Niemcy

Urodzony:

2019

Wzrost:

167 cm

Drzewo genealogiczne

RAPHAELS GIRL

GRAF TOP I

COSMEA

YUCA

CONTENDRO I

CITA

PRINCE IG’OR

RAPHAEL

ERLE

CAPRIES

VISCOUNT

GRAF GRANNUS

VISCERADO

GERANIE

VODKATINI