Farezzo B

Ogier FAREZZO B to wyhodowany w Holandii syn wybitnego skoczka AREZZO VDL chodzącego najwyższe konkursy 160cm pod Jessicą Kurten, a obecnie pod Jur Vrielingiem Matka Farezzo Toberlina reprezentuje bardzo słynną w Holandii rodzinę żeńska OBERLINA stamm. Sama jest córką wybitnego ogiera Voltaire. Dalej w rodowodzie ogiera Farezzo B odnajdujemy wspaniałego folbluta zasłużonego w hodowli koni KWPN ogiera LUCKY BOY xx.

Farezzo B to ogier niezwykle utalentowany skokowo -ViceMistrz Polski Koni 4 letnich w 2014 w oraz Mistrz Polski koni 5 letnich w roku 2015! Dysponuje ogromną siłą, potęgą skoku, doskonała techniką, fantastycznym galopem i łatwością prowadzenia w parkurze. Zyskuje najwyższe noty w konkursach na styl. Jest to koń o niezwykłej odwadze, woli walki i predyspozycjach sportowych, co uwodnił startując Mistrzostwach Polski Młodych Koni w konkurencji WKKW, gdzie został ViceMistrzem 4 latków w roku 2014!!

Jeśli chcą państwo wyhodować konia o wspaniałym łagodnym charakterze, niezwykłej odwadze i talencie skokowym to zapraszamy do stanówki ogierem FAREZZO B!
Wysyłamy nasienie świeże.

Ogier uznany za granicą: AngloEuropeanStudbook oraz w Polsce. Hodowca może wybrać jaki paszport ma otrzymać źrebię!

Rasa:

KWPN

Hodowla:

Holandia

Urodzony:

2010

Wzrost:

170 cm

Drzewo genealogiczne

SARJOLIJN

VOLTAIRE

COBERLINA

LARESE

LUCKY BOY xx

WOBERLINA B

CONSTANT

HEARTBREAKER

FARJOLIJN

GOGO MOEVE H

CHIN CHIN

FURIOSO II

AREZZO VDL

TOBERLINA

FAREZZO B